Roshen витратить на Черкаський зоопарк 300 мільйонів

Roshen витратить на Черкаський зоопарк 300 мільйонів

Кондитерська корпорація Рошен підписала спонсорську угоду з Черкаським зоологічним парком  та міською владою про продовження реконструкції зоопарку.

Про це повідомляє проесслужба корпорації.

За умовами договору корпорація інвестує в модернізацію зоопарку 300 мільйонів гривень упродовж 20 років, при цьому бренд корпорації протягом 25 років буде відображатись у назві зоопарку – Черкаський зоопарк Roshen. На ці кошти планується зробити реконструкцію вхідної групи, озера, зробити експозицію пінгвінів та інше.

Про підписання договору спонсорства було оголошено на відкритті благодійного проекту компанії експозиції копитних “Олені та зубри”.

“Впевнений, що після цієї реконструкції наш черкаський зоопарк буде не номер один в Україні, а номер один в Європі”, – зазначив Черкаський міський голова Анатолій Бондаренко.

.

.

За словами президент кондитерської корпорації “Roshen” В’ячеслава Москалевського, була ідея створити сучасний зоопарк, побудувати туристичну перлину: “Черкаський зоопарк буде затишним, гарним та чистим. Він буде номер один. Цей зоопарк не схожий на всі зоопарки, які існують сьогодні. Він унікальний і за рахунок архітектурної цінності”.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account