Розповіли про необхідність берегти екосистему

Розповіли про необхідність берегти екосистему

6 травня городищенські рятувальники провели рейд містом Городище. Метою такого заходу було запобігання виникненню пожеж в природних екосистемах, а також заборона спалювання сухої рослинності.

Громадянам надана інформація про адміністративну та кримінальну відповідальність за протиправні вчинки та роздані листівки для ознайомлення.
Також, в місцях з масовим перебуванням людей було розміщено плакати та листівки на протипожежну тематику та заборона спалювання сухої рослинності.

Городищенський РС Управління ДСНС України у Черкаській області нагадує про заборону спалювання сухостою.

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають значного збитку державі та, в першу чергу, навколишньому середовищу. Найчастіше пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості.

Від палаючої сухої трави до біди – один крок. Багато пожеж відбувається через перекидання вогню з сухої трави на житлові будівлі та лісові масиви.

Пам’ятайте, що тільки свідома поведінка і суворе дотримання правил пожежної безпеки допоможе уникнути неприємних наслідків. Бережіть себе та не наражайте на небезпеку оточуючих!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account