Розпрощалися з футболістом, що симпатизує окупантам

Розпрощалися з футболістом, що симпатизує окупантам

На сайті футбольного клубу 1 ліги “Агробізнес” (Волочиськ) повідомили, що клуб звільнив свого гравця Ігоря Сікорського через демонстративні відвідини тим РФ.

“Вищеназваний гравець демонстративною подорожжю до Росії дискредитував свій клуб, який підтримує українську армію, допомагає бійцям на передовій, в якому кожен футболіст має змогу займатись своєю улюбленою справою, дякуючи захисникам України, що зберігають в Україні мирне життя. “Агробізнес” вважає неприпустимим, щоб цей футболіст був гравцем нашого клубу. Ми не можемо стояти осторонь, коли в Україні триває війна і з передової привозять важкопоранених та убитих героїв. Лише в той день, коли Сікорський в екіпіровці футбольної команди відпочивав у країні-окупанті, з передової переправили 9 важкопоранених бійців, а ще 2 загинули”.
Хтось розуміє, що “спорт/мистецтво/балет/кіно поза політикою” – це відверта брехня. А комусь це нереально довести з будь-якими аргументами.
До речі, в мережі зараз активно розгортається флешмоб “Підтримай ФК “Агробізнес” за проукраїнську позицію!”. Люди на сайті клубу пишуть подяки і висловлюють підтримку.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account