Рятувальники Городищини дбають про безпеку дітей

Рятувальники Городищини дбають про безпеку дітей

16 січня співробітники Городищенського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області спільно з курсантами ЧІПБ імені Героїв Чорнобиля, які прибули до пожежної частини для проходження стажування, зустрілися з учнями Городищенської загальноосвітньої школи № 2 для проведення профілактично-роз’яснювальної бесіди.
Рятувальники розповіли дітям про особливості купання під час святкування Водохреща, небезпеки перебування на кризі. Також нагадали алгоритм дій при виявленні вибухонебезпечних предметів, розповіли про їх види та небезпеку. Було звернуто увагу на залишені сумки, кульки, коробки, і що при їх виявленні негайно потрібно повідомляти за номерами «101» та «102».
Щоб якомога більше учнів змогли ознайомитися з корисною інформацією, рятувальники надали кожному тематичні листівки з основними правилами безпеки, які будуть корисними не тільки для дітей, а й для їх батьків.
Загалом, проведення таких заходів необхідне, адже знання та навички, які отримують діти та підлітки, навчають їх найнеобхіднішим правилам безпечної поведінки, які в подальшому можуть врятувати життя.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account