Рятувальники нагадали, що спалювати суху траву категорично заборонено

Рятувальники нагадали, що спалювати суху траву категорично заборонено

З метою запобігання випадкам виникнення пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності 16 вересня співробітники Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області провели обхід житлового сектору міста Городище та здійснили інформаційно-роз’яснювальні бесіди із місцевими мешканцями.

Спілкуючись з людьми, рятувальники нагадали про найважливіше: спалювати суху траву категорично заборонено! Окрім шкоди довкіллю, це явище таїть у собі чимало інших небезпек, про які фахівці розповіли громадянам під час рейду. 

Зокрема, рятувальники пояснили, що при спалюванні трави, сміття або гілля поблизу житлових будинків чи господарських споруд полум’я з вогнища може перекинутися на ці будівлі та знищити їх, тим самим, завдати значних збитків та розповіли про випадки таких пожеж, що мали місце цьогоріч в області. Саме тому рятувальники наголосили жителям не спалювати сухостій, а прикопувати його. До того ж, фахівці Служби порятунку 101 пояснили, що для загорання сухої рослинності достатньо недбало кинутого недопалку або необережного поводження з вогнем, тому рятувальники закликали людей бути уважними поблизу полів, лісосмуг та дотримуватись правил безпеки, щоб від необережних дій громадян не виникало пожежі.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account