Рятувальники попросили не перенавантажувати електромережі

Рятувальники попросили не перенавантажувати електромережі

17 лютого фахівці Служби порятунку провели роз’яснювальну роботу серед населення міста Городище з приводу недопущення перенавантаження електромережі та дотримання правил безпеки користування електрообігрівачами.

На жаль, багато громадян одночасно вмикають в електромережу декілька електричних приладів, що в свою чергу призводить до перенавантаження загальної електромережі в будинку. На жаль, це є основним фактором, який може призвести до короткого замкнення та наступної пожежі. Рятувальники провели бесіди з мешканцями житлових будинків щодо правил пожежної безпеки у побуті та правил експлуатації електричними приладами.

Під час інформаційно-профілактичного рейду громадяни отримали листівки із соціальною рекламою щодо правил безпечної життєдіяльності. Також, рятувальники наголосили, що не можна захаращувати загальні коридори в багатоповерхівках та зводити саморобні перегородки, тим самим порушуючи правила пожежної безпеки. Адже ці порушення блокують виходи та заважають вільній евакуації у випадку виникнення пожежі. На жаль, дана проблема є досить поширеної та може призвести до фатальних наслідків.

Друга частина заходу складалася з профілактики виникнення пожеж в приватному секторі. Рятувальники поспілкувалися з мешканцями приватних будинків та нагадали їм про правила пожежної безпеки у побуті. Особливу увагу було наголошено на дотриманні правил безпеки при пічному опаленні. Громадянам нагадали, що дотримання правил – є кращою профілактикою виникнення надзвичайних ситуацій.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account