Рятувальники пояснили населенню правила пожежної безпеки

Рятувальники пояснили населенню правила пожежної безпеки

Весняно-літній відпочинок на свіжому повітрі корисний для людей, але такий болючий для екосистеми. Влітку від пожеж страждають ліси та паркові зони. Найчастіше причиною виникнення загорання є людська необережність. Через маленький вогник, що недбало випущений людиною, величезна територія лісу опиняється під загрозою знищення. Крім прямої загрози пожежі, люди залишають після відпочинку величезну кількість сміття, що також «допомагає» розповсюдженню вогню, оскільки містить пластикові та інші легкозаймисті речовини. Додавши до цього відсутність опадів і, як наслідок, сухий ґрунт та товстий шар сухого листя, лісопаркові зони автоматично стають зоною ризику виникнення пожежі.
З метою уникнення лісових пожеж співробітники Державної служби України з надзвичайних ситуацій продовжують проводити рейдові перевірки Городищенського району. Фахівці Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області вкотре нагадують відпочивальникам про правила поводження з вогнем у лісах.
16 травня було проведено рейд з залученням представників ЗМІ. У ході рейду проведено навчання відпочивальників правильному поводженню під час відпочинку в паркових зонах. Крім того, було роздано листівки з короткими інструкціями щодо правильного поводження під час відпочинку та дотримання правил безпечної поведінки у лісопаркових зонах, щоб не допустити лиха в екосистемах.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account