Сергій Рудик переміг Зе-команду

Сергій Рудик переміг Зе-команду

Центральна виборча комісія виконала рішення суду і перерахувала голоси виборців в одномандатному окрузі № 198 у Черкаській області. 29 жовтня ЦВК завершила повторний підрахунок голосів, перерахувавши бюлетені з шести виборчії дільниць. Напередодні було проведено повторний підрахунок голосів на 15 виборчих дільницях. Після чого члени ЦВК підписали відповідні протоколи.

Під час підрахунку члени ЦВК виявили деякі розбіжності з результатами, які були встановлені дільничними виборчими комісіями. Однак на результати голосування в окрузі вони не вплинули, констатували у ЦВК.

У Комісії запевнили, що всі виявлені розбіжності будуть враховані при встановленні результатів дострокових парламентських виборів в окрузі, що відбулися 21 липня.

28 серпня ЦВК повідомила, що завершила реєстрацію всіх 424 народних депутатів, обраних на позачергових парламентських виборах. А 21 серпня ЦВК встановила результати виборів в окрузі №198, визнавши обраним самовисуванця Сергія Рудика – члена фракції “Блоку Петра Порошенка” у Верховній Раді сьомого скликання.

Однак через кілька днів Верховний суд скасував протокол про результати виборів в окрузі 198 за позовом кандидатки від “Слуги народу”. Зазначимо, що кандидатка від пропрезидентської партії Наталія Д’яченко зверталася до суду також через реєстрацію Рудика кандидатом в депутати.

Протиправними дії ЦВК щодо реєстрації народним депутатом Сергія Рудика пізніше визнав і Шостий апеляційний адміністративний суд.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account