Шановні жителі Шевченкового краю!

Шановні жителі Шевченкового краю!

Парламентські вибори – це шанс для нас з вами змінити країну. Політична система, заснована на корупції, брехні та залякуванні, має відійти в минуле. Але вона не зміниться сама, сьогодні лише ми своїм вибором можемо раз і назавжди відправити її в небуття.

Звертаюсь сьогодні до жителів Корсунщини, Городищини, Катеринопільщини – не бійтеся своїх місцевих князьків, як не боюся їх я. Шантаж звільненням з роботи та накази не йти на зустріч з новим кандидатом – це неприпустимо і низько. Така неповага до людей свого краю, ставлення, як до рабів, не варта депутатського мандату, аби ним і далі прикривати свої злодіяння.

Я не боюся йти до людей у селах, які хтось вирішив назвати «своєю територією». І дякую тим сміливцям, які попри залякування приходять вислухати та підтримати мене. Я буду стояти до кінця, боротимуся за вашу безпеку та право жити без страху на своїй землі.

Закликаю всіх лідерів громадської думки краю активно брати участь у зустрічах кандидатів з виборцями, щоб морально підтримати цих людей.

Прошу правоохоронців забезпечити в цей нелегкий час захист та безпеку виборців.

Шановні представники органів місцевого самоврядування! Не піддавайтесь підкупу та тиску, бо вам тут жити і працювати далі. Майте гідність, бо часи змінюються, суспільство прагне бути вільним.
Не забувайте, що Черкащина – козацький край, тому не грайтеся з вогнем, не гнівайте дух предків.

Змінимо стару систему новими політиками!

Ваша Ірина ВАННИКОВА

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account