Шестеро городищан підхопили коронавірус

Шестеро городищан підхопили коронавірус

Станом на 9 квітня на коронавірус захворіли вже шість жителів Городищенського району. Першим був житель Старосілля. Потім додалися люди з В’язівка, Вербівки і троє з Городища. Вони або повернулися з-закордону, або контактували з такими особами. 

У зв’язку з цим в.о. головного лікаря первинної медико-санітарної допомоги Галина Задорожня надала поради сімейного лікаря під час пандемії коронавіруса COVID-19. Цих правил варто дотримуватися, щоб не втратити життя!

Комунальне некомерційне підприємство «Городищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Городищенської районної ради з метою інформування населення Городищенського району та недопущення поширення захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19, наголошує, що всі громадяни, які прибули з країн із місцевою передачею коронавірусу в громаді та особи, що мають тісний контакт з прибулими (проживають в одному домогосподарстві) перебувають під щоденним спостереженням сімейного-лікаря упродовж 14 днів. На всіх вищевказаних громадян сімейний лікар заводить лист  щоденного спостереження за яким проводиться моніторинг стану здоров’я (температура, скарги) в телефонному режимі. При прояві ознак коронавірусної інфекції (підвищена температура тіла, слабкість, затруднене дихання, кашель) слід терміново зв’язатися із сімейним лікарем, педіатром, використовуючи засоби мобільного зв’язку. Слід пам’ятати про безсимптомну форму коронавірусної інфекції. Тільки сімейний лікар, педіатр вирішує необхідність направлення мобільної медичної бригади для забору біологічних матеріалів, які направляються до лабораторного центра міста Черкаси та подальше ведення пацієнта (огляд, рентгенологічне обстеження). В разі лабораторного підтвердження на COVID-19 проводиться визначення кола контактних осіб, за якими сімейні лікарі, педіатри, медичні сестри сімейні також на протязі 14 днів проводять моніторинг стану здоров’я. Якщо сімейний лікар, педіатр вирішує потребу в госпіталізації він викликає бригаду Екстренної медичної допомоги яка транспортує пацієнта до визначеного лікувального закладу. Документальне оформлення всіх випадків також проводиться сімейним лікарем!!!

Шановні  жителі Городищенського району при підозрі на виникнення коронавірусної інфекції або при виникненні страху захворіти на коронавірусну інфекцію  ОБОВ’ЗКОВО в телефонному режимі зв’яжіться з сімейним лікарем.

Кількість хворих на коронавірусну хворобу COVID-19 в Городищенському районі можна дізнатись з офіційних джерел.

залишити коментар

Create Account



Log In Your Account