Щоб канікули були не тільки веселими, а й безпечними!

Щоб канікули були не тільки веселими, а й безпечними!

9 грудня співробітники Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області, у рамках «Тижня знань безпеки життєдіяльності», провели урок на тему «Безпечні канікули» в Городищенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 з метою попередження пожеж, а також загибелі на них дітей в період зимових канікул та Новорічних свят.

До заходу долучилися учні 4-5 класів, які були зацікавлені спілкуванням з фахівцями та активно долучалися до бесіди. Щоб закріпити знання, дітям показали тематичні відеофільми та роздали інформаційні листівки.

Рятувальники також звертаються до батьків з наполегливим проханням виховувати у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Слід наголосити на важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності під час зимового відпочинку та Новорічних святкувань, при використанні піротехнічних виробів, а також в місцях, де на водоймах з’являється крига. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам’ятайте, що життя ваших дітей залежить тільки від вас самих!

Лише об’єднавши наші зусилля, ми зможемо попередити можливі трагедії. А якщо сталася надзвичайна ситуація – не гаючись телефонуйте 101.

Ярослав СТАНЬКО, провідний фахівець Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області, старший лейтенант служби цивільного захисту

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account