Щоб не сталося біди

Щоб не сталося біди

Нещодавно на Чигиринщині трапилася жахлива трагедія – під час пожежі в житловому будинку загинули двоє малолітніх дітей, а третій хлопчик знаходиться в реанімації. У зв’язку з цим рятувальники Городищини продовжують активне відпрацювання населених пунктів району з метою попередження виникнення подібних випадків.
Співробітники районного сектору звертаються до усіх жителів з проханням не нехтувати правилами пожежної безпеки та не залишати маленьких діток без нагляду!
Рейди по житловому сектору фахівці ДСНС проводять із метою запобігання виникненню пожеж і травмуванню та загибелі людей на них, покращення стану протипожежного захисту житлового фонду та навчання населення елементарним правилам пожежної безпеки. Однак самими тільки візитами до осель громадян профілактична робота не обмежується. Аби люди й дорогою додому чи на роботу могли повторювати правила безпечної поведінки, рятувальники розклеюють інформаційні листівки різноманітної тематики на дошках оголошень житлових будинків. Адже поінформований – значить озброєний.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account