Школяр загинув під колесами потяга

Школяр загинув під колесами потяга

Через гучну музику в навушниках 14-річного Віталія Кулинича збив потяг. Трагедія трапилась у селі Хлистунівка 7 квітня. Пізно увечері хлопець переходив залізничну колію й не помітив як на нього їде вантажний потяг.

– Хлопець йшов поблизу залізничного переїзду до своєї бабусі. Це було о пів на одинадцяту вечора, – розповіла сільський голова Наталія Сенкевич. – Йшов по плиті, яка лежить біля платформи. Його засліпив потужний ліхтар, встановлений біля «будки». В цей час з боку ліхтаря виїхав поїзд. Хлопець його не почув, бо у вухах були навушники. Машиніст каже, що хлопець ніби невідомо звідки взявся. Смерть настала миттєво. Витягнули аж з-під четвертого вагону. Обличчя розбило до невпізнаваності. Під час похорону його навіть його не відкривали.

Віталій був 9-класником Городищенського економічного ліцею. Жив у Хлистунівці з батьками. Бабуся працює черговою на залізничному посту, біля якого й трапилась трагедія. Того дня була вихідною. Батько служив в АТО. Мати працює в природоуправлінні. В сім’ї залишився молодший син.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account