Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!

Служба порятунку закликає громадян дотримуватися правил безпеки у побуті!

З метою попередження пожеж у житлі рятувальники Городищенського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області 18 вересня провели профілактичний рейд по вулицях міста Городище. Як свідчить статистика, саме в будинках старої забудови пожежі виникають все частіше і частіше. Причини різні. Здебільшого через коротке замкнення та необережне поводження з вогнем.
Тож, під час рейду провідний фахівець Городищенського районного сектору Ярослав Станько, звертаючись до громадян, наголошував: «Часто діти через власну допитливість та цікавість до зовнішнього світу наражають себе на небезпеку. Тому, батьки не повинні залишати їх без нагляду, особливо коли поряд з дитиною знаходяться доступні для неї вогненебезпечні предмети: сірники, запальнички, свічки тощо».
Відповідно батькам необхідно роз’яснювати дітям, що деякі речі якими користуються дорослі є для них небезпечними, можуть викликати біль та інші неприємні наслідки.
Приємно зазначити, що переважна більшість співрозмовників сприймали рекомендації і побажання з розумінням, і ділилися власним досвідом до чого призводить нехтування правилами пожежної безпеки.
Служба порятунку закликає громадян завжди дотримуватися простих правил безпеки у побуті для того, щоб не стати частиною невтішної статистики.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account