Соціальний проект «Час діяти!»

Соціальний проект «Час діяти!»

35 команд з Миронівщини зареєструвалися на участь в конкурсі мікрогрантів «Час діяти. Миронівщина». І це лише за один день!

27 лютого в приміщенні Миронівського Будинку культури благодійний фонд «МХП–Громаді» презентував конкурс на підтримку соціальних ініціатив.

Тетяна Волочай, директорка БФ «МХП-Громаді», розповіла про історію виникнення соціального проекту «Час діяти», який проводиться п’ятий рік поспіль на територіях присутності підприємств МХП.

Завдяки виграним від МХП мікрогрантам громади мають можливість вирішити конкретні проблеми своїх населених пунктів, посилити співпрацю між неурядовими організаціями та органами місцевого самоврядування. Тематика проектів може бути різною, однак важливість вирішення конкретної проблеми для місцевої громади має бути обгрунтованою.

Анна Тарасевич, координаторка проекту, ознайомила учасників з умовами конкурсу. Брати участь можуть органи місцевого самоврядування, комунальні, навчальні та медичні заклади, неурядові організації, ініціативні групи громадян в партнерстві з вищезазначеними організаціями. Головна умова – на їхній території має бути розташоване одне з підприємств Групи МХП. Зокрема на Миронівщині – це ПрАТ «МЗВКК», м’ясопереробний завод «Легко», виробничий підрозділ «Бузницького» ТОВ «НВФ «Урожай».

Цей конкурс реалізується за підтримки Миронівського міського голови Віталія Савенка та представників Миронівська міська рада. Якщо ви хочете взяти участь у конкурсі, телефонуйте 067 440 59 00.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account