Спорт об’єднує громади

Велике свято фізкультури і спорту відбулося 7 жовтня у Білозір’ї. Тут проходили Другі спортивні змагання між об’єднаними територіальними громадами Черкащини. Місце проведення обране не випадкове – Білозірську сільську академію футболу визнано кращим об’єктом спортивного призначення області. Загалом у змаганнях узяли участь 13 громад. Наш район представляла команда Мліївської ОТГ – на змагання поїхали 24 учасники.

Визначалися кращі по майже десяти спортивних дисциплінах. Змагання були цікавими, безкомпромісними. Мліївці виступили дуже достойно. В індивідуальному заліку другі місця зайняли Андрій Клименко з арм-спорту у ваговій категорії 90+ та Олексій Єрмошко у змаганнях з гирьового спорту у категорії до 75 кг. Треті місця посіли Катерина Валькова (настільний теніс) та Іван Бондаренко (шахи). У футзалі та перетягуванні канату команда Мліївської ОТГ зайняла другі місця – поступилися тільки явному фавориту – команді Кам’янки. У загальнокомандному заліку Мліївська ОТГ зайняла третє місце. Призери індивідуального заліку отримали дипломи й медалі. А всій команді вручили спортінвентар і великий торт із вказаним зайнятим місцем та зображенням Білозірської академії футболу.