Стріхарський пообіцяв, але щось пішло не так…

Стріхарський пообіцяв, але щось пішло не так…

У середу 23 жовтня в Катеринополі провів зустріч із виборцями народний депутат Андрій Стріхарський. Зал був наполовину заповнений, Андрій Петрович затримувався, але люди прийшли з рішучими намірами таки дочекатися нардепа та повідати йому про свої проблеми. Оскільки попередній нардеп Геннадій Бобов останні п’ять років з`являвся в Катеринополі дуже рідко, то Стріхарського готові були терпляче чекати скільки прийдеться. Стріхарський утім запізнився більш як на півтори години, в чому відразу вибачився, а причиною свого запізнення назвав наші погані черкаські дороги.
Власне, саме темою розбитих доріг почав свій виступ перед виборцями новий нардеп виборчого округу №196. Пояснив, які дороги мають статус державного значення, а якими опікуватиметься Черкаська обладміністрація і що їх зрештою таки будуть ремонтувати. Благо, присутні не стали цього разу прискіпуватися до молодого нардепа, напевне, гору взяла радість від зустрічі зі Слугою народу.
Після нетривалої доповіді Андрія Стріхарського перед нардепом виступили в.о. голови Катеринопільської РДА Володимир Коваленко, голова районної ради Віталій Верета, головний лікар райлікарні Людмила Борецька, інші посадові особи. Зверталися підприємці та окремі громадяни.
Піднімалося питання фактичного банкрутства Єрківського спецкар`єру та можливої його приватизації. Андрія Стріхарського неабияк занепокоїв стан справ з відкритими отрутохімікатами, які були захоронені на околиці Єрок ще в 2000-их роках, а нині виявилися просто неба під дощами та снігами неприпустимо близько від житлової зони. Схоже, на повторну їх утилізацію нардеп буде добиватися коштів.
Цікава ситуація виникла стосовно обіцяної Стріхарським ще під час виборчих перегонів допомоги Катеринопільській райлікарні. Андрій Петрович пообіцяв надати цьому медичному закладу чималу кількість різного обладнання, і медичного, і господарського. Ніби-то обіцяне майно вже мало бути привезене і вручене. Однак щось пішло не так. З виступу головлікаря Людмили Борецької стало зрозуміло, що до неї з приводу отримання того чи іншого обладнання так ніхто й не звертався. На час написання матеріалу Людмила Андріївна чекала дзвінка від одного з помічників депутата, які наразі стараються довести цю справу до логічного завершення й уникнути непорозуміння.
Окрема група громадян прийшла на зустріч зі Стріхарським заради врегулювання ситуації з рухом вантажівок по центральному мосту Катеринополя. Адже проблема обмеження руху багатотонних фур у житловій зоні містечка так і не вирішена ні селищною радою, ні правоохоронними органами.
Народний депутат Андрій Стріхарський кожне звернення до нього радив оформляти письмово як запит, а він у свою чергу робитиме все для того, щоб обіцянки виконувалися, і наболілі проблеми вирішувалися.

Лариса КОЖУШКО

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account