Студентам показали роботу пожежної частини

Студентам показали роботу пожежної частини

З метою пропагування пожежно-рятувальної справи у Черкаському гарнізоні, зменшення хибних виїздів підрозділів по заявкам від неповнолітніх громадян, підвищення престижу професії рятувальника Городищенським РС Управління ДСНС України у Черкаській області організована тісна взаємодія з навчальними закладами.
Так, 28 листопада студенти Городищенського коледжу Уманського національного університету садівництва завітали до 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини. Рятувальники провели для учнів пізнавально-роз’яснювальну екскурсію.
Відвідувачі з захопленням розглядали пожежну техніку та бойове спорядження. Вогнеборці розповіли дітям про роботу пожежних підрозділів. Звичайно, усім охочим вдалося приміряти бойовий одяг пожежних та на якусь мить відчути себе справжнім рятувальником. Основна ж мета такого роду заходів це навчити підростаюче покоління правилам пожежної безпеки та безпеки життєдіяльності, розповісти школярам про причини виникнення пожеж. Адже особливо переконливо застереження та поради про безпеку звучать з вуст мужніх рятувальників, яким неодноразово доводиться зустрічатися з небезпекою, рятувати людей, гасити пожежі.
Вогнеборці залюбки проводять подібні заходи, адже навчання правилам пожежної безпеки та ознайомлення їх з діяльністю рятувальників – важливий внесок у виховання дітей.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account