Створюється Міністерство у справах ветеранів

Створюється Міністерство у справах ветеранів

В Україні зареєстрували Міністерство у справах ветеранів. Міністерство створюється на базі Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції. Ці заходи здійснюються для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни. Міністром призначили екс-члена Комітету Верховної ради України з питань нацбезпеки та оборони Ірину Фріз.
«Сьогодні, на етапі створення Міністерства у справах ветеранів, ми маємо великий кредит довіри від ветеранської спільноти. І це є найцінніший вклад в роботу майбутнього відомства. Адже саме ветеранські організації де-факто вже виконували левову частину завдань, які мала б виконувати державна установа», – відзначила Фріз.
Ірина Фріз 1974 року народження, у 2003 році закінчила з відзнакою факультет теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, у 2015 році вступила на заочну форму до Національної академії державного управління при Президентові України на спеціальність «Управління суспільним розвитком». Як народний депутат очолювала постійну делегацію України в Парламентській асамблеї НАТО, вона автор закону про внесення змін до законодавства з відновлення курсу України на членство в НАТО. Чим стрімкіше зростає її політична кар’єра, тим більшої популярності набувають її еротичні фото.

залишити коментар

Create Account



Log In Your Account