Суд арештував незадекларовані мільйони Геннадія Бобова

Суд арештував незадекларовані мільйони Геннадія Бобова

6 липня 2020 року Київський апеляційний суд задовольнив скаргу прокурора на ухвалу Печерського районного суду про відмову в накладенні арешту на грошові кошти, вилучені в будинку Геннадія Бобова і наклав арешт на вилучене майно.

Колегія суддів: Юрдига О.С., Слива Ю.М., Лашевич В.М. Оголошення повного тексту рішення: 10.07.2020 о 10:15 год.

Нагадаємо, 17 червня Печерський суд відмовився арештувати 4,5 млн грн та 200 тис дол., які вилучили в колишнього народного депутата Геннадія Бобова.
Напередодні у нього вдома та у його найближчих родичів провели 8 обшуків у справі, що стосується фінансування злочинної організації. Учасники організації, за даними слідства, у 2014 році викрали, катували та вбили журналіста Василя Сергієнка, а також вчинили ще низку злочинів.
Арештувати знайдені при обшуках гроші невідомого походження просили у суду прокурори Офісу Генерального прокурора
Суддя Печерського суду Сергій Вовк їм відмовив. А тепер коллегія суддів апеляції – задовольнила зазначену вимогу.

Розглядається слідча версія фінансування Бобовим злочинної організації, яка причетна до викрадення та вбивства журналіста Сергієнка. Прокурори клопотали, що ці грошові кошти можуть бути доказом вчинення злочину. Якщо їх не арештувати, Бобов може їх переховувати, комусь передати, або щось придбати, і в подальшому ми не зможемо розглядати ці кошти як доказ його причетності до фінансування злочинної організації. Ми встановили ймовірних виконавців та співорганізаторів, обвинувальні акти направлені до суду. І для того, щоб вийти на замовника, потрібно відпрацювати його зв’язок із виконавцями», — зазначив прокурор Денис Іванов.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account