Суд скасував перемогу Рудика

Суд скасував перемогу Рудика

Верховний суд відмінив протокол Центральної виборчої комісії про результати виборів в 198-му окрузі, центр якого в місті Сміла. Цим скасовано обрання народним депутатом самовисуванця Сергія Рудика. Відповідне рішення суд прийняв 24 серпня – незважаючи на День Незалежності і загальний вихідний день. Це вже було 40-ве, з моменту появи на сайті ЦВК інформації про перемогу Рудика на виборах, судове засідання у справі Наталя Дяченко і Юрій Кармазін проти ОВК/ЦВК.

Визнати протиправним та скасувати протокол Центральної виборчої комісії про результати виборів народних депутатів України в одномандатному виборчому окрузі 198 від 21 серпня 2019 року”, – йдеться в рішенні.

Суд також зобов’язав ЦВК продовжити дії щодо встановлення результатів виборів в окрузі 198 за результатами виконання рішень Шостого апеляційного адміністративного суду від 6 і 10 серпня, і Верховного суду від 12 серпня.

Як відомо, на дострокових парламентських виборах Сергій Рудик переміг з перевагою в 1015 голосів. Конкуренти з цим незгодні.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account