Суд відпустив під домашній арешт обвинуваченого в організації вбивства журналіста Сергієнка

Суд відпустив під домашній арешт обвинуваченого в організації вбивства журналіста Сергієнка

У середу, 8 січня, Городищенський районний суд Черкаської області відпустив з-під варти під домашній арешт Вадима Мельника – обвинувачуваного в організації вбивства лідера районного Майдану з Корсунь-Шевченківського, журналіста Василя Сергієнка. Про це повідомила прес-служба прокуратури Черкащини.

«Позиція державного обвинувачення було залишити Мельника під вартою. Але, незважаючи на цю позицію, Городищенський районний суд, на жаль, повторно змінив запобіжний захід на домашній арешт», – йдеться в повідомленні (раніше Мельник був відправлений під домашній арешт 22 серпня 2019 року, але 14 листопада Кропивницький апеляційний суд повернув його під варту.

Нагадаємо, 4 квітня 2014 року у Черкаській області Василя Сергієнка було викрадено з його власного подвір’я. Згодом його тіло зі слідами тортур було виявлене в лісосмузі Корсунь-Шевченківського району. З 2015 по 2017 роки поліція затримала п’ятьох підозрюваних у вбивстві, ще двоє – в розшуку. Мельника слідство вважає організатором. Трьом затриманим (Віктору Горбенку, Валентину Завражину, Роману Недибалюку) були висунуті підозри у викраденні. Ще один підозрюваний, раніше судимий за аналогічний злочин Володимир Воронков, обвинувачений безпосередньо у вбивстві.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account