Суд залишив під вартою усіх фігурантів справи про вбивство журналіста Сергієнка

Суд залишив під вартою усіх фігурантів справи про вбивство журналіста Сергієнка

Городищенський райсуд залишив під вартою фігурантів справи про вбивство корсунського журналіста Василя Сергієнка.Підсудних Вадима Мельника, Володимира Воронкова, Романа Недибалюка і Віктора Горбенка залишили під вартою до 6 травня без права застави.

Розгляд запобіжного заходу тривав увесь день 7 березня. Під час засідання суду на адвоката обвинувачених Олександра Шадріна склали протокол за неповагу до суду.

«Він кричав та зривав засідання», – пояснили у суді.

О 19:00 7 березня судді пішли у нарадчу кімнату, пообіцявши оголосити ухвалу наступного дня. Ухвалу зачитали 8 березня після 16:00. Голова колегії суддів – Людмила Синиця, судді – Леонід ПодорогатаВолодимир Черненко, запасний суддя – Оксана Савенко. Після того як зачитали ухвалу, присутні в залі стоя аплодували і скандували «Молодці!»

Нагадаємо, редактор газети «Надросся» (Корсунь-Шевченківський, Черкащина), викрадений та убитий невідомими. Чоловік зник 4 квітня 2014 року. Наступного дня тіло було знайдено за 15 кілометрів від міста у Виграївському лісі з кайданками на руках та слідами жорстоких катувань. В липні цього ж року були затримані троє підозрюваних в убивстві.

У травні 2017 року в Києві було затримано підозрюваного в організації викрадення та вбивства журналіста Василя Сергієнка. Затриманим виявися Вадим Мельник, який у 2014 році працював начальником охорони народного депутата Геннадія Бобова, а після затримання виконавців убивства тривалий час переховувався від слідства і перебував у розшуку. У липні прокуратура оголосила підозру фігуранту справи.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account