Судді Городищенського райсуду повідомили про підозру

Судді Городищенського райсуду повідомили про підозру

Судді Городищенського районного суду Людмилі Синиці повідомили про підозру у справі про викрадення і вбивство в 2014 році журналіста та учасника Євромайдану Василя Сергієнко. Як стверджують в Офісі генпрокурора, під час одного з судових засідань у цій справі суддя Синиця розголосила відомості іншого кримінального провадження, яке не було предметом її розгляду. Слідчі вважають, що цими діями суддя завадила правоохоронцям у розкритті злочину.

Повідомлення про підозру відбулося 16 липня після чергового засідання, на якому колегія продовжила запобіжні заходи трьом фігурантам справи вбивства Василя Сергієнка.
Представник Генпрокуратури за дорученням заступника генерального прокурора України Андрія Любовича намагався вручити підозру в коридорі установи в присутності свідків. Оголошення підозри зафіксовано технічними засобами. Суддя не прийняла документ і без коментарів піднялася на другий поверх райсуду.

“Суддя Людмила Синиця підозрюється у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.343 та ч. 2 ст.387. Не зважаючи на відмову, особа набуває статусу підозрюваного. Далі буде здійснюватися досудове розслідування, за результатами якого буде вирішуватися питання щодо скерування справи до суду,” – пояснив представник Генпрокуратури.
Нагадаємо, одного з лідерів Революції гідності в місті Корсунь-Шевченківський та журналіста Василя Сергієнка вбили в квітні 2014 року. Його викрали з подвір’я власного будинку, а на наступний день тіло знайшли в лісі в 15 кілометрах від міста зі слідами тортур. Навесні 2017 року були не затримані підозрюваний і організатор вбивства журналіста Сергієнко. Взимку 2020 года Офіс генерального прокурора направив до суду обвинувальний акт у справі про вбивство журналіста Василя Сергієнка.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account