СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ДІТЕЙ

СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ЗАВІТАВ ДО ДІТЕЙ

 

Свято Миколая відзначають 19 грудня. Вважається, що святий Миколай – покровитель і заступник дітей. Найбільше це свято очікує саме малеча, адже святий Миколай приносить слухняним діткам подарунки.

Добре, щедре багате і по-справжньому родинне свято  відбулося  в приміщенні Городищенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді , на якому були присутні дітки та батьки із багатодітних родин, родин учасників АТО та родин, які перебувають в складних життєвих обставинах. Діти чекали на свого покровителя, доброго Духа. Хлопчики і дівчатка, щоб отримати гарного подарунка від Миколая, намагалися добре вчитися, поважати старших, допомагати батькам. На свято кожна дитина підготувала вірш, пісеньку, гумореску, щедрівку, а допомагали їм у цьому їхні батьки та соціальні працівники. Для дітей та їх батьків в приміщенні Центру були накриті столи достатку, на яких було все, що так полюбляє дітвора: солодощі, домашня випічка, солодкі напої та фрукти. Спеціалістами Центру підготовлена для дітей та батьків цікава конкурсна програма, перегляд мультфільмів. Малеча, яка прийшла на свято, мала можливість отримати подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

За це в нагороду діти отримали подарунки, від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість.

Батьки учасників дуже вдячні організаторам свята, керівникам району, адже про їхніх дітей дбають та підтримують. Щиру вдячність складаємо людям, які постійно надають допомогу сім’ям, дітям та особам, якими опікується Городищенський РЦСССДМ та підприємцям району Наталії Герасименко, Антону Царіннік, Руслану Гайдай, Едуарду Королю , Ларисі Градоблянській, Віталію Артеменко, Гончар Наталії, депутатам міської ради Борису та Наталії Онопрієнкам, Вячеславу Олексійчуку, Роману Козюрі, Віталію Гейко.

Привітати учасників свята  прийшов  із святковими тортами  депутат міської ради  Роман Козюра, який звернувся  до всіх учасників свята з побажаннями добра , радості, мирного неба та благополуччя в родинах. Батьки учасників були дуже вдячні організаторам свята, керівникам району, адже про їхніх дітей дбають та підтримують.

На сьогодні,  у  нас, дорослих, є можливість показати дітям, що вони потрібні нам. Потрібні здоровими, розумними і сильними. Від нас залежить якими вони виростуть. Від нас залежить їхнє майбутнє, а значить і наше. Це майбутнє всього суспільства.

Не будьмо байдужими до долі дітей, приймаймо участь в їхньому житті вже сьогодні!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account