Святкування Дня державного Прапора України на Городищині «Наш стяг у золоті й блакиті»

Святкування Дня державного Прапора України на Городищині «Наш стяг у золоті й блакиті»

23 серпня городищани відзначили День Державного Прапора. Розпочалося відзначення свята молебнями у храмах міста та району за Україну, мир та спокій. На площі Миру, а саме о восьмій годині розпочала свою роботу сільськогосподарська ярмарка «Урожай даруєм нині, незалежній Україні», в якій всі бажаючі мали можливість придбати овочі та фрукти місцевих виробників.

Урочисто в центрі міста біля приміщення районної державної адміністрації та районної ради підняли державний стяг перший заступник голови Городищенської районної державної адміністрації Василь Скринник, учениця Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Анастасії Ковтанець, переможець районних та обласних олімпіад та учнень Городищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 ім.С.С. Гулака-Артемовського Едуард Гайдамака, чемпіон Черкаської області з легкої атлетики, член збірної команди області.

Василь Васильович у свою чергу, перед численною громадою зазначив, що синьо-жовтий стяг над нашою землею завжди був символом національного відродження, віковічної мрії наших предків про свободу, незалежність і славу України. Під синьо-жовтим стягом почалася Революція Гідності, коли патріоти повстали у єдиному прагненні — відродити власну державність і запанувати самостійно у своїй країні. З ним ідуть у бій солдати на Сході країни, захищаючи її територіальну цілісність, за нього віддають життя кращі сини України. У цей суворий для нас час нам необхідно ще міцніше згуртувати наші ряди під синьо-жовтим стягом та щоденною боротьбою і працею відродити та розбудувати сильну, квітучу, заможну та незалежну країну . У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає справжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію. Мали можливість привітати і найбільша майбутня гордість держави – діти. Святково одягнені у вишиванки звернулись до всіх присутні та самої Україну з віршами та побажаннями на краще майбутнє.

Опісля, офіційної частини свята відбувся розіграш безпрограшної лотереї, головними призами в якій стали маленькі поросята у кількості 2 штук і багато інших цінних та корисних призів.

Гуртківці комунального закладу «Районний Будинок дітей та юнацтва» підготували розважальну програму «Ми діти твої, Україно!», переодягнувшись у персонажі дитячих казок разом з дітлахами розважались, веселились, танцювали та співали, получали низку позитивних емоцій і на останок кожна дитина отримала від керівництва міста морозиво.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account