Свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного

Свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного

17 серпня о 10 годині в с. Красенівка, що на Чорнобаївщині, відбудеться Всеукраїнське свято богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного, нашого земляка, всесвітньовідомого борця, шестиразового чемпіона світу з боротьби.

Участь в турнірі з греко-римської боротьби візьмуть спортсмени різних вагових категорій зі всієї України та ближнього зарубіжжя. Численною буде й глядацька аудиторія.

У програмі свята богатирське шоу «Найсильніша людина свята – 2019», показові виступи: Європейської федерації Лао-Тайських бойових мистецтв «Білий лотос», спортивного клубу з паурліфтингу «Вікинги» смт Чорнобай, вихованців Чорнобаївської районної ДЮСШ з дзюдо, спортсменів тхеквондо ВТФ в Черкаській області, вихованців Черкаської обласної ДЮСШ «Олімпія» з художньої та спортивної гімнастики, танцювального колективу «Pole dance studio “Flying Dance» місто Сміла, концертна програма, а також виставки-продажі, святкова лотерея, конкурсно-розважальна програма для дітей та дорослих, частування, Спаський ярмарок та святкова дискотека.

Оргкомітет Всеукраїнського свята богатирської сили на призи пам’яті Івана Піддубного

За інформацією Чорнобаївської райдержадміністрації

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account