Свято пайовика відбулося у Чаплинці

Свято пайовика відбулося у Чаплинці

Традиційне свято пайовика нещодавно відбулося в Чаплинці на Лисянщині. Уже четвертий рік поспіль грандіозне дійство збирає в центрі села жителів не лише Чаплинки, а й Боярки, Вотилівки, Медвина, на землях яких господарює «Урожай» у співпраці з Благодійним фондом.

Гостям запропонували не лише яскраву концертну програму, безкоштовні розваги для малечі, а й приготували смачні гостинчики. Дітлахи смакували солодку вату, а дорослим у спекотний осінній вечір приготували 400 порцій морозива, смачний коровай та козацьку кашу з шашликом.

Крім того, серед орендодавців відбувся розіграш цінних подарунків, серед яких – набори посуду, постілі, електротовари та інше. Головний приз – морозильна камера – від директора “Урожаю” Олександра Воскобойніка дістався жительці Вотилівки Катерині Сигнаївській. А головний приз від директора ВП “Лисянський” Петра Білозорова – смартелевізор – вручили Валентині Поліщук і теж з Вотилівки. Загальний призовий фонд становив близько 85 000 грн.

Присутніх привітав заступник директора “Урожаю” з розвитку та соціальних питань Юрій Романча, заступник директора “Урожай-громаді” Микола Єфремцев та власне директор ВП “Лисянський” Петро Білозоров, назвавши захід не просто святом урожаю, а насамперед партнерства та співпраці.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account