Свято у Вільшані

Свято у Вільшані

12 жовтня у Вільшанському Будинку Культури відбулося свято з нагоди Покрови, Дня козацтва і Захисника України. Відбулася виставка акварелей народної художниці Україн Лесі Тищенко та презентація поетичної книги «Час відкриває істину» її подруги Юлії Ющенко. Вже не перший рік ці чудові жінки працюють у потужному творчому тандемі. Картини зачіпають свідомість, адже показують жахи, які несе війна. Кожне полотно – це окрема реальна історія. Вони підсилені проникливими поетичними рядками. Своїми творами також поділилися з присутніми Ольга Щекочіхіна та Оксана Христенко.

Далі відбувся святковий концерт. Присутні були у захваті від виступу колективу «Ольша» та його хореографів – славної сім’ї Звєрєвих. Сподобався спів юних вокалістів зі школи-інтернату, щколи мистецтв, народного хору на чолі з Анатолієм Даценком.

З вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Володимир Яровий: «Ми сьогодні  вшановуємо мужність і героїзм захисників незалежності і територіальної цілісності України – воїнів АТО. Прошу оплесками привітати нашого земляка Івана Ільченка, який на днях одержав президентську нагороду, а в його особі всіх воїнів АТО!»

Весь захід фільмував заслужений журналіст України Сергій Комісаров, отже як усе пройшло можна дізнатися зі спеціального випуску програми «Мистецька хвиля+» на каналі інтернет-телебачення Ukrvideotravel.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account