Свято з ностальгією в душі

Свято з ностальгією в душі

6 жовтня в приміщенні Зеленодібрівського НВК зібралися ветерани педагогічної ниви, працюючі вчителі, вихователі дитячого садочка, обслуговуючий персонал школи, учні з нагоди 40-річчя відкриття школи та Дня Учителя.

Спочатку всі пройшлися по тихих шкільних поверхах, відвідали краєзнавчий музей, який знаходиться на першому поверсі школи, де провела екскурсію його завідуюча Людмила Полякова. У декого на очах були сльози – ностальгія за роками роботи та навчання у школі, образа через закриття школи. Потім всі присутні пройшли в спортивний зал, де їх чекав чай та солодкий стіл. Всіх привітав сільський голова Ігор Щербак та продемонстрував фільм про школу, її вчителів та вихователів, який створив сам для якого фотографії та матеріали надали жителі села.

З словами – привітаннями виступив перший директор школи Володимир Щербак, при якому закладався фундамент закладу, зводилися стіни, завозилося обладнання, відкрилася навчальна установа, дякуючи підтримці тодішньому голові колгоспу Володимиру Бондарю. Тут працював дружній і талановитий колектив під керівництвом Володимира Івановича, який, до речі, пропрацював на посаді директора 32 роки, педагогічний стаж 46 років.

Не міг не сказати слова і Микола Дем’яненко, який очолив педагогічний колектив школи у 2000 році і пропрацював до ліквідації школи у 2015 році . Микола Миколайович згадав роки роботи у цьому закладові, свій дружній колектив, учнів та привітав зі святом.

А далі пішли спогади про тих, кого вже немає серед живих, про серйозне і смішне, що відбувалося між учителями та учнями. Гостей привітали учні. У їх виконанні прозвучали пісні: про школу Артема Орди та Саші Сороки, про вчителів у виконанні Ренати Філліповської та Зінаїди Харенко. А вальс подарували Альона і Діана Атамась, Ваня Сорока, Богдана Гончарук, Миша та Рената Філліпповські. Ведучі Вероніка Кармазина та Даніель Галущак намагалися віддати своє тепло всім присутнім.

А закінчилося свято виконанням пісень самими винуватцями заходу – вчителями та вихователями.

Цей захід підготували та провели працівники Зеленодібрівського ЦКД (директор Любов Орда) за фінансової підтримки виконавчого комітету сільської ради.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account