Тактичні навчння в “Арені”

Тактичні навчння в “Арені”

23 липня на території нічного клубу «Арена» у місті Городище відбулося тактико-спеціальне навчання, у якому безпосередню участь взяли рятувальники 4 Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області.
За тактичним задумом навчань, всередині приміщення нічного клубу виникла пожежа. До гасіння умовного вогню швидко прибули вогнеборці 4 ДПРЧ. Рятувальники провели розвідку та визначили вирішальний напрямок оперативних дій, який забезпечив найефективніший спосіб приборкання уявної пожежі. В складі ланки газодимозахисників у спеціальних апаратах на стиснутому повітрі розпочали роботи з рятування потерпілих та ліквідації надзвичайної ситуації. Загоряння гасили за допомогою ручних пожежних стволі, тож умовне загоряння було оперативно приборкане. Навчання дозволили відпрацювати практичні дії по ліквідації пожеж і порятунку людей на об’єктах з масовим перебуванням людей.
Керівник навчань зазначив, що подібні заходи є надзвичайно корисними не лише для вогнеборців, але й для персоналу, адже люди мали змогу на власні очі побачити дії професіоналів та почерпнути щось для себе. У підсумку усі учасники впорались із поставленим завданням, а вогнеборці вкотре підтвердили свою готовність діяти за призначенням.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account