Тальнівсьому меру-АТОвцю оголосили імпічмент

Тальнівсьому меру-АТОвцю оголосили імпічмент

На черговій сесії Тальнівської міськради одним із питань порядку денного було: «Про недовіру Тальнівському міському голові Олексію Юрченку». За недовіру проголосували більшість депутатів – 16 осіб, не голосували 6 (зокрема і сам міський голова), були відсутні – 5.

Перед цим, на позачерговій сесії, депутати визнали звіт Олексія Юрченка незадовільним.

Тиждень тому міському голові надійшло звернення від депутатів із підписами та пояснювальна записка, де йшлося про те, що Юрченко порушує низку законів, регламентів, зловживає владою та службовим становищем, призначає на посади своїх однопартійців та родичів. Депутати звинувачують його у неефективному виконанні службових обов’язків, що призвело до провалу виконання ряду програм.

Раніше Олексій Юрченко працював лікарем-онкологом і патологоанатомом районної лікарні. Навесні 2014-го отримав повістку в армію. Служив в АТО – у районі Волновахи, Старогнатівки, Новотроїцького. Став командиром блокпоста. За рік повернувся до мирного ­життя. У жовтні 2015 року балотувався до обласної ради й став депутатом від партії «Свобода». У грудні 2016-го призначили нові вибори мера Тального. Переміг – його головним конкурентом був Олександр Біленко, який п’ять разів поспіль ставав мером Тального. Тоді 35-річний Олексій Юрченко став одним із наймолодших міських голів Черкащини.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account