Тарута привітав Рибченка

Тарута привітав Рибченка

Днями в Черкасах відомий олігарх та лідер партії “Основа” Сергій Тарута представив очільника обласної організації партії – скандально відомого депутата облради Олександра Рибченка. Він вже створив партійну депутатську фракцію.

Олександр Рибченко – доволі епатажний персонаж місцевого політикуму. Він неодноразово попадався за керування машиною у стані алкогольного спяніння. Показовий випадок стався у лютому 2017 року, коли він відзначився ще й побиттям представника афганського руху. За наслідками у депутата забрали права на рік. У квітні цього року термін санкції минув, і вже у вересні депутата знову спіймали поліцейські. Ловили п’яним за кермом і його сина – Олександра Рибченка-молодшого.

Олександр Рибченко народився 1962 року в селі Товста Городищенського району. Працював в міліції, займався бізнесом, є засновником СТОВ “Царина”. Має звання Заслужений юрист України. Свої інтереси відстоювати уміє. У жовтні цього року Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов Рибченка до Міністертсва внутрішніх справ України та зобов’язав прийняти його документи на отримання грошової компенсації у розмірі 320 тис грн. Одноразову грошову допомогу Рибченко отримає через травму, отриману ще в липні 2000 року, коли він був працівником міліції.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account