Тиждень знань з безпечної життєдіяльності

Тиждень знань з безпечної життєдіяльності

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Тому необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

В рамках проведення «Тижня знань з безпечної життєдіяльності» 5 вересня співробітники Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області завітали до учнів Опорного навчального закладу – Городищенська ЗОШ № 3.

Під час зустрічі учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Рятувальники розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Під час зустрічі зверталася увага учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, та як правильно діяти у разі пожежі.

У рамках тижня пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя; виховування гуманного ставлення до людини, що потрапила в біду, вироблення у школярів співчуття, бажання допомогти; пропагування професії рятувальника.

Наприкінці заходу учням були вручені профілактичні листівки й пам’ятки з правилами безпеки життєдіяльності.
Тиждень безпеки життєдіяльності в Городищенському районі триватиме до 06 вересня 2019 року. Таким чином учні зможуть отримати фахову консультацію від рятувальників щодо того як поводити себе в надзвичайних ситуаціях.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account