Тренувалися гасити школу

Тренувалися гасити школу

Бути готовими протистояти будь-яким загрозам рятувальникам допомагають постійні тренування та відпрацювання взаємодії між всіма екстреними службами, які дбають про безпеку громадян та захищають територію України. Тож, фахівці ДСНС регулярно беруть участь у командно-штабних, тактико-спеціальних навчаннях та тренуваннях, в ході яких відпрацьовуються заходи під час ліквідації різного роду надзвичайних подій. Тож, раптові тактико-спеціальні навчання були проведені 21 січня в Городищенській ЗОШ № 3. Безпосередню участь взяли рятувальники 4 Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області. Після того, як директор отримав ввідну, почалося оповіщення персоналу та спеціалізованих служб.
Основною метою навчань було відпрацювання взаємодії пожежно-рятувальних підрозділів з основними службами, що залучаються до гасіння пожежі та рятування людей.
Як зазначив тимчасово виконуючи обов’язки начальника 4-ої Державної пожежно-рятувальної частини, майор служби цивільного захисту Сергій Ємець, мета навчань була досягнута, всі завдання підрозділами та оперативними службами, які залучалися до проведення тактико-спеціальних навчань були виконані в повному обсязі. Такі тренування і надалі будуть проводитися на території Городищенського району.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account