Тренувалися рятувати медицину

Тренувалися рятувати медицину

9 липня особовим складом 4-ої державної пожежно-рятувальної частини міста Городище було проведено тактико-спеціальні навчання на об’єкт з масовим перебуванням людей в нічний час. Даним об’єктом виявилося інфекційне відділення КНП “Городищенське РТМО” Городищенської районної ради.

За тактичним задумом навчань, умовна пожежа виникла в одному із приміщень інфекційного відділення. Рятувальники прибули на місце виклику у складі чергового караулу на пожежній автоцистерні. Після прибуття на місце виклику ними було встановлено, що пожежа виникла в маніпуляційному кабінеті інфекційного відділення КНП «Городищенське РТМО». Будівля інфекційного відділення одноповерхова.

Енергопостачання будівлі припинено, проведено евакуацію 4 працівників медперсоналу та 15 пацієнтів. В будівлі можливе перебування одної особи в задимленому середовищі. Площа умовної пожежі близько 15 м.кв.

Рятувальники в складі ланки газодимозахисної служби подали на гасіння пожежі та рятування потерпілого водяний ствол. Із небезпечної зони на свіже повітря швидко було доставлено та передано медикам бригади екстреної медичної допомоги потерпілого. Особовий склад чергового караулу вогнеборців діяв чітко та злагоджено, завдяки чому потерпілий був врятований, а умовна пожежа була швидко ліквідована.

Під час навчань, рятувальники провели вивчення оперативно-тактичної характеристики будівлі інфекційного відділення та будівель КНП «Городищенське РТМО», особливості зовнішнього протипожежного водопостачання і забезпечення пожежної безпеки на об’єкті. Також були відпрацьовані дії рятувальників в організації та проведенні пошуково-рятувальних робіт, дотриманні особовим складом правил безпеки праці.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account