Триває прийом заявок на участь у конкурсі «Черкаська якість»

Триває прийом заявок на участь у конкурсі «Черкаська якість»

Черкаські підприємства запрошуються позмагатися за звання кращих у обласному конкурсі якості продукції (товарів, робіт, послуг) «Черкаська якість». Нагадаємо, захід проводять з метою популяризації місцевих виробників, які виготовляють конкурентоспроможну продукцію, надають високоякісні послуги, досягли успіхів у освоєнні ринку та приділяють велику увагу сучасним системам управління.

Як інформують у ДП «Чекрасистандартметрологія», у рамках конкурсу кращу продукцію (товари, роботи, послуги) визначатимуть за такими номінаціями: «Продукція (продовольчі товари, промислові товари для населення, товари виробничо-технічного призначення, вироби народних художніх промислів)» і «Роботи та послуги».

Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення проведення конкурсу на Черкащині здійснює ДП «Черкасистандартметрологія». На підприємстві організовано консультативний пункт для надання практичної допомоги та консультацій спеціалістам підприємств та організацій області з питань підготовки матеріалів для участі у конкурсі.

Додаткову інформацію про умови проведення конкурсу можна одержати за адресою:

ДП «Черкасистандартметрологія»,

вул. Гоголя, 278, 18002,

м. Черкаси, тел.(0472) 37-15-44.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account