Турнір на честь Дмитра Пожара

16 грудня у приміщенні ФОСК «Колос» відбувся турнір із настільного тенісу серед чоловіків, присвячений ветерану фізичної культури і спорту Дмитру Пожару, якому нещодавно виповнилося 88 років. Турнір є традиційним, який фактично це першість району. Відкриваючи турнір, директор ФОСК «Колос» Олександр Яремчук привітав учасників, розповів про спортивне і громадське життя Дмитра Карповича.

Учасниками турніру стали спортсмени-аматори з Городища та декількох сіл району. Усього 18 учасників. Це найбільша кількість за останні роки. Приємно, що помірятися силою з досвідченими спортсменами побажала й молодь. Учасники поділилися на дві підгрупи, переможці яких вийшли у фінальну частину.

Переможцем турніру став Олександр Погрібний з Валяви. Йому 18 років, в минулі сезони він був третім, а ось тепер обіграв досвідчених майстрів і став лідером. Друге місце зайняв Сергій Барабаш з Дирдиного, третє – Микола Дрей з Вільшани. Четверте місце зайняв 15-літній Олег Модлін зі Старосілля. Це дуже талановитий і перспективний юнак. Набувши спортивного досвіду, він ще неодноразово заявить про себе.

Суддівство забезпечував Віталій Гарбар. Переможців нагороджували Олександр Яремчук та Дмитро Пожар.