Творча весна дитячої школи мистецтв з Городища

Творча весна дитячої школи мистецтв з Городища

Нові феєричні успіхи продемонстрували вихованці хореографічного відділу Городищенської дитячої школи мистецтв. Викладачі та учні здобули високі результати на Всеукраїнському та Міжнародному весняних конкурсах-фестивалях.

Зокрема, 19 квітня у м. Черкаси на 15-му всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Естафета творчості» міжнародної корпорації «Зоряні мости» хореографічний колектив «Експресія» (керівник Зоя Оксаніченко) отримав першу та другу премії в різних номінаціях. Нагороджені і сертифікатом на 1100 євро для участі в літньому міжнародному фестивалі в Болгарії.

А 20 квітня в Умані на міжнародному «Квітнева феєрія» виступ хореографічного колективу «Надія» (керівник Лідія Войтенко) приніс нові приємні здобутки для ДШМ. Продемонструвавши дві композиції, вони отримали дипломи першого та другого ступеня! Обидва конкурси оцінювало професійне журі.

Хореографічний відділ дякує за всебічну підтримку директору Городищенської ДШМ ім. С.С. Гулака-Артемовського Валентині Голосій та батьківському комітету. Адже участі у конкурсах та фестивалях сприяють удосконаленню майстерності.

Творча весна зібрала багато хореографічних колективів України та зарубіжжя, подарувавши особливе піднесення учасникам конкурсів, об’єднаних любов’ю до танцювального мистецтва, що продемонстрували високий рівень майстерності різножанрової танцювальної стихії.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account