У Черкасах на вулиці повернулися маршрутки

У Черкасах на вулиці повернулися маршрутки

У Черкасах на вулиці повернулися маршрутки. Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко інформує, що з приватними перевізниками будуть підписані тимчасові угоди.
“Із ними буде підписано тимчасові угоди, в яких чітко зазначені наступні умови:
– чіткий графік та його дотримання;
– чистота транспорту;
– вічливість кондукторів та водіїв.
Перевізники будуть здійснювати перевезення за свій рахунок 14 пільгових категорій, зокрема і дітей із родин, що мають статус малобезпечених. А школярі зможуть придбати безлімітний проїзний квиток за 120 гривень у того перевізника, який їх буде географічно влаштовувати.
Саме за таких умов члени виконавчого комітету проголосують на найближчому засіданні за підняття вартості проїзду до 5 грн. До понеділка тариф продовжує залишатися на рівні 4 грн.”, – написав міський голова Черкас у своєму “Фейсбуці“.
Нагадаємо, із неділі перевізники оголосили неофіційний страйк і не вийшли на маршрути. У вівторок виконком не підняв вартість проїзду в маршрутках, натомість підвищив тариф у комунальному транспорті. У четвер міський голова анонсував тимчасові угоди з перевізниками і підняття тарифу. Проте на вечірньому засіданні виконкому сторони не змогли домовитися.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account