У Черкасах вночі протестували проти капітуляції України

У Черкасах вночі протестували проти капітуляції України

Під будівлею Служби безпеки України Черкаської області сьогодні вночі зібралися близько сотні активістів. Члени ПП “Національний корпус” та небайдужі черкащани протестують проти погодження “формули Штайнмаєра”. Націоналісти трактують цей протест, як акцію проти зливу інтересів України за формулою Штайнмаєра.

Таким чином активісти вимагали:

  • Негайно оприлюднити повний текст документу, підписаний Кучмою на зустрічі «трьохсторонньої контактної групи»;
  • У випадку підписання угоди на умовах Росії вимагаємо відставки Міністра закордонних справ України Пристайка та «уповноваженого в трьохсторонній контактній групі» Кучми;
  • Порушити кримінальне провадження проти Міністра закордонних справ України Пристайка та «уповноваженого в трьохсторонній контактній групі» Кучми.

Серед мітингарів присутній Олег Петренко, народний депутат України минулого скликання. За його словами, державна зрада буде стосуватися кожного, хто у ВР проголосує за новий закон про особливий статус Донбасу за цією формулою:

— Там нічого немає про мир. Є тільки капітуляція у вигляді проведення виборів. Немає значення ціна, якою буде зупинена капітуляція. Ми вимушені будемо заплатити більшу ціну, коли ця війна прийде до наших домівок по всій території України, — сказав Петренко

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account