У Черкасах водій маршрутки вдарив хлопця із інвалідністю, якого нагороджував Президент

У Черкасах водій маршрутки вдарив хлопця із інвалідністю, якого нагороджував Президент

У черкаській маршрутці №25 стався конфлікт через те, що 15-річний Богдан Волик хотів проїхати за посвідченням інваліда 1 групи. Водій автобусу через це побив хлопця. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив громадський активіст Валерій Мироненко.

“Водій маршрутного автобуса приватного перевізника ЧАРЗ АВТО, який слідував за маршрутом 25, з кулаками накинувся на пасажира. Хлопчина зайшов у маршрутку номер СА 2193 АА, пред’явив посвідчення кондуктору, але їй воно чимось не сподобалося. Хлопчина сів попереду, тут втрутився водій і сказав, що везти його не буде, і маршрутка не поїде далі. На це Богдан відповів, що виходити теж не буде. Після чого водій вийшов з автобуса зайшов у салон і вдарив 15-річного хлопчину в груди.  Добре, що інші люди втрутилися і стали на захист хлопця. Щоб не затримувати рух, Богдан вийшов з автобуса, щоб сфотографувати, і почекавши,  сів у наступний автобус”, – відзначив Мироненко.

Нагадаємо, що Богдан Волик у грудні 2016 року року врятував двох дівчаток, які провалились під кригу на Дніпрі. Тоді він був нагороджений за свою сміливість владами різних рівнів – від мера Черкас до Президента України. Зокрема, Петро Порошенко вручив Богдану медаль “За врятоване життя”.  Хлопець має інвалідність по зору 1 групи.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account