У Городищі привітали рятівників

У Городищі привітали рятівників

День рятівника України – це професійне свято всіх працівників рятувальних служб, яке було запроваджене, щоб вшанувати їх, показати, наскільки вони важливі для нашої країни і віддати данину поваги. Встановлення професійного свята свідчить про суспільне визнання вкрай важливої професії для всіх, хто присвятив життя нелегкій, але почесній справі – захисту від вогню та стихії національного багатства держави, її добробуту, життя та здоров’я людей.
Рятівник – це не просто професія, це – стан душі, адже своєю повсякденною самовідданою працею, пов’язаною з ризиком, він завжди готовий прийти на допомогу та виконати найважливіше своє завдання – врятувати та захистити людське життя. Приклади відваги та рішучості при виконанні службового обов’язку говорять про те, що серед наших рятувальників – тільки сильні духом і загартовані випробуваннями бійці, професіонали, які завжди прийдуть на допомогу.
17 вересня відзначення професійного свята відбулося і в Городищенському районі за присутності, начальника Городищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області Олександра Однокоза, співробітників районного сектору та 4 ДПРЧ, ветеранів пожежної служби.
На урочистості до рятувальників завітали депутат Черкаської обласної ради Олександр Лупашко, в. о. першого заступника голови Городищенської РДА Людмила Пащенко, голова Городищенської районної ради Микола Панчишин та мер міста Городище Володимир Мірошник.
Олександр Лупашко привітав колектив рятувальників городищини із професійним святом, відзначив велику майстерність вогнеборців та побажав наснаги, поменше надзвичайних ситуацій та подарував повітряний компресор на потреби частини.
Загалом особовий склад частини отримав цінні подарунки, чергові спеціальні звання, подяки та грамоти.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account