У Городищі відбувся 10-й турнір присвячений Дню Святого Миколая

У Городищі відбувся 10-й турнір присвячений Дню Святого Миколая

У суботу 22 грудня у городищенському спорткомплексі «Колос» відбулися 10-ті ювілейні змагання найменших футболістів, присвячені Дню Святого Миколая. Коли турнір започатковувався тоді, коли переважна більшість учасників ще не народилися. А хлопчаки, які тоді виходили на майданчик, уже стали справжніми чоловіками і проявляють себе у спорті, навчанні та інших корисних справах. Щороку «молодшають» і арбітри турніру – цього разу матчі проводили школярі – Руслан Железняк із Черкас та Владислав Колесник із Городища.

У баталіях цьогорічного турніру брали участь 3 команди, які проводили матчі у 2-х вікових категоріях – це ДЮСШ Городище, ЗОШ №8 Черкаси та ДЮСШ Корсунь-Шевченківський. Як і завжди юні футболісти показували непереборне бажання перемогти, щире завзяття, розпач від поразки та щиру радість перемоги.

У молодшій віковій категорії 2010-2011 р.н. городищани перемогли у перших двох матчах і достроково стали переможцями. У останньому матчі вирішувалась доля другого місця, у якому перемогли хлопчаки із Корсуня.

Результати матчів наступні:
«ДЮСШ» Городище – «ЗОШ №8» Черкаси – 8:3
«ДЮСШ» Городище – «ДЮСШ» Корсунь-Ш. – 5:1
«ЗОШ №8» Черкаси – «ДЮСШ» Корсунь-Ш. – 0:6

А от у старшій віковій групі інтрига трималась до останнього матчу. Спочатку команда з Черкас впевнено переграла городищан. Потім господарі турніру здобули перемогу над хлопцями із Корсуня. І все вирішувалось у останньому матчі. Команда з Корсуня була рішуче налаштована на перемогу і вона здобула її забезпечивши собі чемпіонську різнию голів.

Результати матчів такі:
«ДЮСШ» Городище – «ЗОШ №8» Черкаси – 3:6
«ДЮСШ» Городище – «ДЮСШ» Корсунь-Ш. – 5:4
«ЗОШ №8» Черкаси – «ДЮСШ» Корсунь-Ш. – 3:8
А далі відбувалось найприємніше – нагородження учасників.

Призами відзначено арбітрів, тренерів, а також лідерів у кожній команді:
• «ДЮСШ» Городище 2008-2009 – Артем Приймич
• «ДЮСШ» Корсунь-Ш. 2008-2009 – Богдан Павлович
• «ЗОШ №8» Черкаси 2008-2009 – Тимофій Очеретяний
• «ДЮСШ» Городище 2010-2011 – Антон Безверхий
• «ДЮСШ» Корсунь-Ш. 2010-2011 – Артур Кондибайло
• «ЗОШ №8» Черкаси 2010-2011 – Микита Степанов

Спеціальні призи отримали найкращі гравці турніру:
• Кращий воротар 2008-2009 – Владислав Гречка («ЗОШ №8» Черкаси)
• Кращий гравець 2008-2009 – Кирило Репешко («ДЮСШ» Корсунь-Ш.)
• Кращий воротар 2010-2011 – Данило Єгоров («ДЮСШ» Корсунь-Ш.)
• Кращий гравець 2010-2011 – Назар Малий («ДЮСШ» Городище).

Команди учасниці отримали м’ячі від Городищенської міської ради і дипломи від ДЮСШ м. Городища. А переможці у старшій віковій категорії іще й кубок пам’яті засновника турніру Миколи Шланчака.

Також було нагороджено ветерана районного футболу Дмитра Пожара, який відкривав турнір і щороку приходить привітати наймолодших футболістів, передаючи естафету любові до цього виду спорту новим футбольним поколінням.

Усі учасники змагань отримали солодкі подарунки від Святого Миколая, якому цього року допомагали колишні випускники, ДЮСШ, а також спонсори і меценати: Костянтин Махновський, В’ячеслав Олексійчук, брати Коваленки, Анатолій Лисенко, Василь Моргун, Олег Білоус, Володимир Шланчак та Городищенська міська рада.

Святий Миколай поспішає далі вітати людей із прийдешніми святами, а ми прощаємось з ним ненадовго і кажемо: «До зустрічі через рік»!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account