У Корсуні епідемія грипу!

У Корсуні епідемія грипу!

Корсунь-Шевченківське районне лабораторне відділення інформує, що за результатами постійного щотижневого моніторингу захворюваності на грип та ГРВІ серед населення району станом на 21 лютого 2020 року в районі відмічається перевищення епідпорогу захворюваності на 6 відсотків. Так, за період від 14 до 21.02.2020 р в районі захворіло 344 особи, з них 221 дитина до 17 років, що становить 64 %. Госпіталізовано за тиждень 38 осіб, з них 25 дітей.
В зв’язку з перевищенням епідпорогу лікарі рекомендують:
1. Уникати контактів із хворими. Джерело інфекції – хвора людина. ЗАХВОРІВ – ЗАЛИШАЙСЯ ВДОМА!
2. Обмежувальні заходи. В епідемічний сезон необхідно обмежити відвідування різноманітних масових заходів, не перебувати довгий час у людних місцях. В цей період не потрібно дітям відвідувати розважальні заходи, кінотеатри.
3. Маски. Носіння масок виправдане лише хворою людиною, коли поруч знаходяться здорові. Міняти її потрібно,щойно стане вологою. Використовування масок на вулиці немає сенсу. Віруси не виживають у прохолодному повітрі назовні, проте гарно себе почувають в сухих теплих приміщеннях (не забувайте їх провітрювати). Використані маски не розкладайте по сумках, кишенях, їх необхідно відразу викинути в смітник.
4. Правила гігієни. Інфекція потрапляє в організм через рот,ніс,очі, яких ви час від часу торкаєтесь руками. Ви тримаєте гроші, чи тримаєтесь за поручні, ручки дверей, де кілька годин зберігаються в активному стані віруси і бактерії, що залишились від дотиків рук інших людей. Тому не торкайтесь без потреби свого обличчя Часто мийте руки з милом, обробляйте їх розчином із вмістом спирту (дезінфікуючі спреї, гігієнічні серветки).Витирати носа при нежиті необхідно одноразовими серветками,які одразу слід викидати в смітник.
Пам’ятайте ці прості правила і навчайте дітей!

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account