У Корсуні затримали чоловіка, який запропонував хабар начальнику відділення поліції

У Корсуні затримали чоловіка, який запропонував хабар начальнику відділення поліції

До начальника Корсунь-Шевченківського відділення поліції ГУНП у Черкаській області на прийом громадян прийшов 64-річний чоловік.  Він розповів, що є родичем двох осіб, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення, які наразі перебувають у розшуку. Саме за зняття фігурантів з розшуку та припинення в подальшому відносно них кримінального переслідування  він пообіцяв надати посадовцю поліції три тисячі доларів США неправомірної вигоди.

Підполковник поліції попередив чоловіка про відповідальність за корупційну пропозицію та відразу доповів про подію працівникам Черкаського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ.

Наступного разу чоловік прийшов до начальника відділення поліції з першою частиною обіцяної суми хабаря – 1 500 доларів США. На передачі грошей його затримали працівники УДВБ НПУ та слідчі поліції. Речові докази вилучено.

Готується оголошення про підозру фігурантові. На теперішній час підозрюваного затримано. За надання неправомірної вигоди службовій особі чоловікові загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до восьми років.

За матеріалами ВК ГУНП у Черкаській області

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account