У Матусівській громаді буде власне борошно

У Матусівській громаді буде власне борошно

У Матусівській громаді реконструювали і запустили у роботу оновлений млин. Сьогодні на території громади працюють 22 підприємства, що сплачують податки і, завдяки сприятливій інвестиційній політиці, мають можливість розвиватися. Водночас розвивають і громаду.

За словами першого заступника голови Матусівської ОТГ Ірини Берези, млин у  Матусові не працював останні 20 років – тож жителі громади змушені були долати великі відстані, аби перемолоти зерно на борошно. Але днями фермерське господарство «Ольвія» відкрило придбаний і реконструйований потужний валовий млин.

– Всі ми народилися на цій землі і хочеться зробити щось дійсно корисне для своєї громади, – говорить голова ФГ «Ольвія» Іван Кравченко. – Ми обробляємо землю, вирощуємо збіжжя, віднині дбатимемо і про подальшу його переробку.

Тож тепер матусяни не їздитимуть більше у район – млин забезпечуватиме їх борошном вищого гатунку, другого гатунку та висівками. На підприємстві створено нові робочі місця – що просто неоціненно у нинішній складний час.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account