У Мліївській ОТГ сміття вивозять безкоштовно

У Мліївській ОТГ сміття вивозять безкоштовно

У Мліївській ОТГ планують сортувати тверді побутові відходи. Уже придбано контейнери для роздільного збору металу тари та ПЕТ-пляшок. Перші контейнери буде встановлено поблизу закладів харчування та торгівельних закладів на території ОТГ, яка нараховує 5655 жителів трьох сіл Городищенського району.

– Ми взялися за боротьбу із засміченням одразу після створення об’єднаної територіальної громади, – говорить голова Мліївської ОТГ Василь Микитенко. – Офіційних сміттєзвалищ налічується по одному у кожному населеному пункті «неофіційних» же смітників у кожному селі знаходилось по 2-3, вони накопичувалися роками. Ми потроху вирішуємо цю проблему: уже прибрали від стихійних звалищ Старосілля, на черзі – Мліїв, а потім і Буда-Орловецька. Сьогодні у кожному селі громади налагоджуємо безкоштовний для жителів громади щотижневий вивіз побутових відходів.

І ось тепер після повернення із Австрії, куди Василь Микитенко, разом з іншими головами ОТГ, за сприяння Програми «U-LEAD з Європою», їздив переймати європейський досвід поводження з твердими побутовими відходами – у Мліївській громаді уже найближчим часом встановлять 15 пілотних контейнерів для роздільного збирання тари.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account