У Млієві збудують сонячну електростанцію

У Млієві збудують сонячну електростанцію

Заплановано побудувати сонячну електростанцію у селі Мліїв Городищенського району. Раніше вже кілька родин встановили сонячні батареї на своїх домівках.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» та на виконання розпорядження Городищенської районної державної адміністрації Черкаської області № 108 від 28.05.2019 року «Про розроблення детального плану території за межами с. Мліїв, Городищенського району для розміщення сонячної електростанції ТОВ «ІНДІАН СОЛАР Мліїв», Мліївська сільська об’єднана територіальна громада повідомляє про початок процедури громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення зазначеного детального плану території.

Метою розроблення детального плану території є уточнення положень генерального плану с. Мліїв, впорядкування території для містобудівних потреб та вирішення відповідно до закону питань регулювання земельних відносин Мліївської сільської об’єднаної територіальної громади з подальшим відведенням земельної ділянки в оренду, визначення планувальної організації та розвитку території задля будівництва і експлуатації фотоелектричної (сонячної) електростанції (ФЕС).

Площа земельної ділянки – 5,2,0 га, цільове призначення – 14.01. – для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій) під розміщення об’єктів, устаткування і обладнання фотоелектричної станції (ФЕС).

Замовник розроблення детального плану території – Городищенська районна державна адміністрація Черкаської області.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій визначено відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Городищенської районної державної адміністрації.

Пропозиції громадськості приймаються із моменту опублікування цього повідомлення. Строк завершення прийому пропозицій – 15.08.2019 року.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Інформаційний захід для ознайомлення громадськості із проектом детального плану території заплановано на 15.08.2019 року, о 12:00 год. за адресою: 19511, Черкаська область, Городищенський район, с. Мліїв, вул. Д.Кушніра, 82, Мліївський будинок культури.

 

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account