У Моринській та Матусівській ОТГ запроваджено громадський бюджет

У Моринській та Матусівській ОТГ запроваджено громадський бюджет

У Моринській та Матусівській ОТГ запроваджено громадський бюджет. На 2019 рік на реалізацію проектів переможців громадами виділено, відповідно, 100 та 50 тисяч гривень.

– Запровадження Громадського бюджету у обох громадах дасть новий стимул до розвитку демократичного суспільства, удосконалення діалогу між владою і громадою, створення та підтримки повноцінного громадського простору, активізації місцевих ініціатив жителів, впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу бюджетних коштів, – переконаний радник з питань місцевих фінансів Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування Микола Гулько. – Саме з цією метою Черкаський ЦРМС, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону, проводить семінари та консультації щодо запровадження Громадського бюджету в об’єднаних територіальних громадах Черкащини.

На сьогодні перед Матусівською та Моринською громадами стоїть завдання розпочати інформаційну кампанію серед мешканців з донесення інформації про Громадський бюджет, що дасть змогу навчити активних мешканців написанню проектів, їх комунікації та спільної із владою реалізації.

залишити коментар

Create AccountLog In Your Account